NK Inlineskaten Rijssen 2022
NK Inlineskaten Rijssen 2022
2daags nationaal kampioenschap op de piste.
Uitslagen:
Vrijdag
200m
Kadetten
Rosan Kuip 7e 22.738
Noa Petitjean 11e 23.028
Femke van Beek 12e 23.220
David Baas 3e 20.986 | 20.641
Pom Peerdeman 5e 21.215
Koen Veerman 15e 24.213
Jun.B
Janne Boos 7e 21.551
Sofia Schilder 8e 21.595
Sharissa Oussoren 22.085
Chris Berkhout 1e 19.548 | 19.490
Jan Mooijman 8e 21.210
Senioren
Ria Schilder 10e 22.800
Kay Schipper 4e 18.605 | 18.605
Rick Schipper 5e 18.614 | 18.667
Bas Meijer 7e 19.081 | 19.017
Menno van Eig 17e | 20.002
Maik Stam 18e | 20.303
1000m
Bente Kerkhoff Nationaal Kampioen Senioren
Rick Schipper Nationaal Kampioen Senioren
Janne Berkhout Nationaal Kampioen Jun.A
Menno van Eig Nationaal Kampioen Jun.A
Chris Berkhout Nationaal Kampioen Jun.B
Kay Schipper brons Senioren
Sofia Schilder brons jun.B
Jarne Feenstra brons kadetten
en ook:
Kadetten
Noa Petitjean 6e
Femke van Beek 8e
Rosan Kuip 13e
Koen Veerman 8e
David Baas 11e
Pom Peerdeman 12e
Jun.B
Sharissa Oussoren 6e
Janne Boos 10e
Jan Mooijman 10e
Pepijn Bakker 19e
Jun.A
Jet Fransen 5e
Melissa Mooijman 9e
Ria Schilder 19e
Ivo de la Porte 9e
Maik Stam 18e
Afvalkoers
Bente Kerkhoff Nationaal Kampioen (senioren)
Kay Schipper Nationaal Kampioen (senioren)
Chris Berkhout Nationaal Kampioen (jun.B)
Janne Berkhout zilver (jun.A)
Sofia Schilder zilver (jun.B)
Menno van Eig brons (jun.A)
Jarne Feenstra brons (kadetten)
en
kadetten
Rosan Kuip 4e
Femke van Beek 7e
Noa Petitjean 8e
David Baas 4e
Pom Peerdeman 7e
Koen Veerman 9e
Jun.B
Janne Boos 6e
Sharissa Oussoren 8e
Jan Mooijman 8e
Pepijn Bakker 24e
Jun.A
Melissa Mooijman 4e
Jet Fransen 8e
Senioren
Ria Schilder 22
Rick Schipper 5e
Ivo de la Porte 9e
Maik Stam 16e
Zaterdag
500m
Kay Schipper nationaal kampioen 500m (senioren)
Chris Berkhout nationaal kampioen 500m (jun.b)
Rick Schipper zilver 500m (senioren)
Bente Kerkhoff brons 500m (senioren)
Sofia Schilder brons 500m (jun.b)
Kadetten
Rosan Kuip 6e
Noa Petitjean 7e
Femke van Beek 14e
Pom Peerdeman 6e
Jarne Feenstra 7e
David Baas 8e
Koen Veerman 12e
Junioren B
Janne Boos 8e
Sharissa Oussoren 12e
Jan Mooijman 4e
jun.A
Jet Fransen 4e
Janne Berkhout 6e
Senna Westerhuis 7e
Melissa Mooijman 12e
Menno van Eig 5e
Senioren
Ria Schilder 17e
Ivo de la Porte 25e
Puntenkoers
Bente Kerkhoff nationaal kampioen senioren
Sofia Schilder nationaal kampioen junioren B
Chris Berkhout nationaal kampioen junioren B
Menno van Eig zilver junioren A
Janne Berkhout brons junioren A
kadetten
Rosan Kuip 5e
Femke van Beek 9e
Noa Petitjean 10e
Jarne Feenstra 4e
David Baas 5e
Pom Peerdeman 10e
Koen Veerman 14e
Junioren B
Janne Boos 4e
Sharissa Oussoren 9e
Jan Mooijman 5e
Pepijn Bakker 18e
Junioren A
Jet Fransen 6e
Melissa Mooijman 7e
Senna Westerhuis 11e
Senioren
Ria Schilder 22e
Kay Schipper 5e
Rick Schipper 8e
Ivo de la Porte 12e
Relay
DKA team Radboud
Femke van Beek, Noa Petitjean en Rosan Kuip zilver
HKA team Radboud
Koen Veerman, Jarne Feenstra, David Baas, Pom Peerdeman zilver
HJB team KTT Noord-West
Pelle Bolsius, Jan Mooijman en Chris Berkhout nationaal kampioen
HJB team KTT Zuid-West
Pepijn Bakker samen met Joël Haasjes en Dion van Hal 4e
DJA DSA
Team 51
Jet Franssen, Melissa Mooijman en Senna Westerhuis 5e
Team 76
Bente Kerkhoff, Janne Berkhout en Lataesha Narain zilver
HJA HSA
Team Skateboulevard ISP
Rick Schipper, Kay Schipper en Tom den Heijer zilver
Menno van Eig samen met Maarten Pennings en Joes van Deursen 6e