(Wedstr.) kalender

 Agenda 2019

Toernooi agenda seizoen 2019. Door het jaar heen worden er verschillende activiteiten georganiseerd door de club, maar er zijn ook andere landelijke en internationale toernooien. Hieronder vind u een overzicht per categorie. Download hier het onderstaande overzicht.

Indoor

JST toernooi (jeugdskating vanaf pup 4)

  • maart JST Opening – gelijktijdig Open dag Radboud – Medemblik (inschrijven 11.30)
  •  april – Warmenhuizen
  • mei – Hensbroek
  •  juni – Purmerend
  •  juli  – Wervershoof – tevens Beer Ruiter Teamsprint Toernooi
  •  september – Purmerend (finale)

Van Lingen Competitie (vanaf pup 4)

  •  april – Zwaagwesteinde (IDS)
  •  mei – Heerenveen
  •  mei – Warmenhuizen (Noordkop Skating)
  • juli – Haulerwijk (De Draai)
  •  augustus – Sneek (Ijsster)
  • september – Wolvega (Lindenoord)

KNSB Baan Competitie – Jeugd/Senioren

  •  april – LB1 – Heerenveen
  •  april – LB2 – Wervershoof
  • mei – LB3 – Zwaagwesteinde
  •  juni – LB4 – Rijssen
  •  juni – LB5 – Wolvega
  • juli – LB 6 Senioren – Nijeveen
  • augustus – LB 7 Senioren Finale – Haulerwijk
  •  augustus – LB6 Jeugd Finale – Oldebroek

Europa Cup

  • 27 t/m 29 maart – Gijòn (Spanje)
  • 03 t/m 05 april – Lagos (Portugal)
  • 17 t/m 19 april – Geisingen (Duitsland)
  • 24 t/m 26 april – Gross Gerau (Duitsland)
  • 01 t/m 03 mei – Heerde
  • 22 t/m 24 mei – Gera (Duitsland)
  • 29 mei t/m 31 mei – Wörgl (Oostenrijk)
  • 04 t/m 09 augustus – Wörgl (Oostenrijk)
  • 14 t/m 16 augustus – Flanders Grand Prix – Zandvoorde/Oostende (België)

Internationaal en nationale kampioenschappen

  • 11 t/m 13 april – Trois Pistes (Frankrijk)
  •  mei – NK baan – Oldebroek
  • juni – NK weg – Medemblik
  •  juni – NK marathon – Staphorst
  •  juli – WK – Barcelona (Spanje)
  •  juli – WK marathon –
  •  augustus EK –  baan – weg marathon
  • 26-28 juni – Radboud International Inline-Skate Tournament Wervershoof/Medemblik (vanaf pup 4)
  • 27 juni – 1/2 hour en 1 hour Relay Race
  •  augustus – Nationaal pupillen toernooi – Oldenbroek
  • 12 t/m 13 september –  Internationale 2-daagse Reko/Zemst
  •  september ONK – Hallum
  • september – Biosfera Rollerskate

Overige

  • juni – Gewestelijk Kampioenschap baan/marathon – Purmerend

G-Sporters

  • NK  –
  • 12 t/m 14 juni – Special Olympics Nationale spelen Nootdorp

Marathoncompetitie

  •   april – Marathon Cup 1 – Oldebroek
  • mei – Marathon Cup 2 – Steenwijk
  •   mei – Skeelermarathon – Heerde
  •  mei  – Marathon Cup 3 – ‘t Harde
  •   juni – Marathon Cup 4 – Waarland
  •  juni – Marathon Cup 5 – Amersfoort
  •   juli – Marathon Cup 6 Finale – Otterlo

Kamp

  •   – Kamp wedstrijdrijders (kadetten en ouder, pupillen 1 op zondag)
  •   – Pupillen kamp

Toertochten