(Wedstr.) kalender

Agenda 2020

Toernooi agenda seizoen 2020. Door het jaar heen worden er verschillende activiteiten georganiseerd door de club, maar er zijn ook andere landelijke en internationale toernooien. Hieronder vind u een overzicht per categorie.

Indoor

JST toernooi (jeugdskating vanaf pup 4)

  • 29 maart JST Opening – gelijktijdig Open dag Radboud – Medemblik (inschrijven 11.30)
  • 19 april – Warmenhuizen
  • 10 mei – Purmerend
  • 14 juni – Hensbroek
  • 23 augustus  – Wervershoof
  • 23 augustus  – Team Sprint Wervershoof Toernooi
  • 6 september – Purmerend (finale)

Van Lingen Competitie (vanaf pup 4) (meer info zie de website)

  • 18 april – Zwaagwesteinde (IDS)
  • 16 mei – Heerenveen
  • 20 juni – Wolvega (Lindenoord)
  • 27 juni – Medemblik (Tijdens RIT)
  • 5 september – Sneek (Ijsster)
  • 12 september – Haulerwijk

KNSB Baan Competitie – Jeugd/Senioren

  • 4 april – LB1 – Heerenveen – Jeugd 1 & Senioren 1
  • 10 april – LB2 – Medemblik – Senioren 2 (weg)
  • 11 april – LB2/3 – Oldebroek  – Jeugd 2 & Senioren 3
  • 25 april – LB3 –  – Pupillen 1t/m4 & Jeugd 3
  • 8 mei – LB4 – Heerde – Senioren 4 (weg)
  • 9 mei- LB4/5 – Rijssen – Jeugd 4 & Senioren 5
  • 6 juni LB5/6 – Almere – Jeugd 5 & Senioren 6
  • 13 juni LB6/7 – Heerde – Jeugd 6 & Senioren 7
  • 4 juli – LB 7  – Zuillichem – Pupillen 1t/m4 & Jeugd 7
  • 7 juli – LB8 – Pupillen 1t/m4 en Jeugd Finale – Purmerend

Europa Cup

  • 27 t/m 29 maart – Gijòn (Spanje)
  • 03 t/m 05 april – Lagos (Portugal)
  • 17 t/m 19 april – Geisingen (Duitsland)
  • 24 t/m 26 april – Gross Gerau (Duitsland)
  • 01 t/m 03 mei – Heerde
  • 22 t/m 24 mei – Gera (Duitsland)
  • 29 mei t/m 31 mei – Wörgl (Oostenrijk)
  • 05 t/m 08 augustus – Santa Maria Nuova (Italië)
  • 14 t/m 16 augustus – Flanders Grand Prix – Zandvoorde/Oostende (België)

Internationaal en nationale kampioenschappen

  • 11 t/m 13 april – Trois Pistes (Frankrijk)
  • 21 t/m 22 mei – NK baan – Oldebroek
  • 23 mei – NK weg – Oldebroek
  • 1 juni – NK marathon + NK 100m – Naaldwijk
  • 11 juli – WK – Cartagena/ Arjona (Colombia)
  • 18 juli – WK marathon – Arjona (Colombia)
  •  augustus EK –  baan – weg marathon
  • 26-28 juni – Radboud International Inline-Skate Tournament Wervershoof/Medemblik (vanaf pup 4)
  • 27 juni – 1/2 hour en 1 hour Relay Race
  • 1-2 augustus, Sugarcup 2020 , internationale piste wedstrijd Tienen (gratis kampeermogelijkheid langs de baan!)
  •  augustus – Nationaal pupillen toernooi –
  • 7 t/m 8 augustus – Trial EK + Open inschrijving baan en weg
  • 20 september – Biosfera Rollerskate – World Cup Marathon
  • 12 t/m 13 september –  Internationale 2-daagse Reko/Zemst

Overige

  • 7 juni – Gewestelijk Kampioenschap baan/marathon – Medemblik

G-Sporters

  • NK  –
  • 12 t/m 14 juni – Special Olympics Nationale spelen Nootdorp

Marathoncompetitie

  • 13 april – Marathon Cup 1 – Heerde (+100m senioren)
  • 18 april – Marathon Cup 2 – Rijssen (+100m senioren, 1-lap)
  • 29 april – Marathon Cup 3 – Steenwijk (+100m senioren)
  • 16 mei  – Marathon Cup 4 – Gouda (+100m senioren)
  • 20 juni – Marathon Cup 5 – Elden
  • 24 juni – Marathon Cup 6 – Nijelamer
  • 27 juni – Marathon Cup 7 – Oldebroek (+100m senioren)
  • 4 juli – Marathon Cup 8 – Staphorst (+100m senioren)
  • 11 juli – Marathon Cup 9 – Amersfoort (+100m senioren)
  • 18 juli – Marathon Cup 10 – Otterlo (+100m senioren, 1-lap, G-skaten)
  • 20 juli – Marathon Boxmeer
  • 22 augustus-  ONK – Hallum
  • 30 augustus – Marathon Amsterdam

Kamp

  •   – Kamp wedstrijdrijders (kadetten en ouder, pupillen 1 op zondag)
  •   – Pupillen kamp

Toertochten