(Wedstr.) kalender

Agenda 2021

Toernooi agenda seizoen 2021. Door het jaar heen worden er verschillende activiteiten georganiseerd door de club, maar er zijn ook andere landelijke en internationale toernooien. Hieronder vind u een overzicht per categorie.

Indoor

JST toernooi (jeugdskating vanaf pupillen 4)

  • 28 maart JST Opening – gelijktijdig Open dag Radboud – Medemblik (inschrijven 11.30)
  •  – Warmenhuizen
  •  – Purmerend
  •  – Hensbroek
  •  – Wervershoof
  •  – Team Sprint Wervershoof Toernooi
  •  – Purmerend (finale)

Van Lingen Competitie (vanaf pupillen 4) (meer info zie de website)

  •  – Zwaagwesteinde (IDS)
  •  – Heerenveen
  •  – Wolvega (Lindenoord)
  •  – Medemblik (Tijdens RIT)
  •  – Sneek (Ijsster)
  •  – Haulerwijk

KNSB Baan en Weg Competitie – Jeugd/Senioren

  • 30 april – KNSB Baanwedstrijd 1 Heerenveen – Jun.A & Senioren
  • 1 mei – KNSB Baanwedstrijd 2 Heerenveen – Jun.A & Senioren
  • 7 mei – KNSB Baanwedstrijd 3 – Rotterdam – Jun.A & Senioren
  • 8 mei – KNSB Wegwedstrijd 4 – Rotterdam – Jun.A & Senioren
  • 14 mei – KNSB Baanwedstrijd 5 – Wervershoof – Jun.A & Senioren
  • 15 mei – KNSB Wegwedstrijd 6 – Medemblik – Jun.A & Senioren
  • 11 juni – KNSB Baanwedstrijd 7 – Heerde – Jun.A & Senioren
  • 12 juni – KNSB Baanwedstrijd 8 – Heerde – Jun.A & Senioren
  • 18 juni – KNSB Wegwedstrijd 9 – Heerde – Jun.A & Senioren
  • 19 juni – KNSB Wegwedstrijd 10 – Heerde – Jun.A & Senioren

Pupillendag

  • 3 juli – 2 – Wervershoof
  • 28 aug – 3 Finale – Haulerwijk

Europa Cup

  • 27 t/m 29 maart – Gijòn (Spanje)
  • 03 t/m 05 april – Lagos (Portugal)
  • 17 t/m 19 april – Geisingen (Duitsland)
  • 24 t/m 26 april – Gross Gerau (Duitsland)
  • 30 april t/m 02 mei – Heerde
  •  – Gera (Duitsland)
  • – Wörgl (Oostenrijk)
  •  – Santa Maria Nuova (Italië)
  • Flanders Grand Prix – Zandvoorde/Oostende (België)

Internationaal en nationale kampioenschappen

  • 11 t/m 13 april – Trois Pistes (Frankrijk)
  • 4 t/m 5(6) juni – NK baan – Heerde
  • 11 t/m 12 juni- NK weg / Marathon
  • 23 juni-26 juni – 4 daagse Heerde/Rijsen
  • 4 t/m 11 sept – WK – Cartagena/ Arjona (Colombia)
  • 18 t/m 5 juli –  EK –  baan – weg marathon – Canalas (Portugal)
  • 2-4 juli – Radboud International Inline-Skate Tournament Wervershoof/Medemblik (vanaf pup 4)
  • 3 juli – 1/2 hour en 1 hour Relay Race
  • Sugarcup 2021 , internationale piste wedstrijd Tienen (gratis kampeermogelijkheid langs de baan!)
  • – Trial EK + Open inschrijving baan en weg
  •  – Biosfera Rollerskate – World Cup Marathon
  •  september –  Internationale 2-daagse Reko/Zemst

Overige

  •  – Gewestelijk Kampioenschap baan/marathon – Medemblik

G-Sporters

  • NK  –
  •  – Special Olympics Nationale spelen Nootdorp

Marathoncompetitie

  • 8 mei – KNSB Reggeborgh Marathon 1 – Rotterdam
  • 15 mei – KNSB Reggeborgh Marathon 2 – Medemblik
  • 29 mei– KNSB Reggeborgh Marathon 3 – Eibergen
  • 5 juni  – KNSB Reggeborgh Marathon 4 – Brakel
  • 19 juni – KNSB Reggeborgh Marathon 5 – Heerde

Kamp

  •   – Kamp wedstrijdrijders (kadetten en ouder, pupillen 1 op zondag)
  •   – Pupillen kamp

Toertochten