Eerste training op de vernieuwde baan in Wervershoof
Feestelijke eerste training op de vernieuwde baan in Wervershoof
Op dinsdag 24 juli kon in Wervershoof voor het eerst getraind worden op de vernieuwde Sjoerd Huisman Piste met baancoating.
Op dinsdag 24 juli kon in Wervershoof voor het eerst getraind worden op de vernieuwde Sjoerd Huisman Piste met baancoating.
Omdat op de baan in Wervershoof niet gereden mocht worden in verband met het harden van de aangelegde coating, werd Medemblik voor de 2ex dit jaar aangedaan voor het Jeugd Skate Toernooi.
Uitslagen Radboud
Uitslag finale serie meisjes 6, 7 en 8 jaar
A Naam
1 Femke van Beek
2 Rosan Kuip
3 Noa Petitjean
4 Fenne Wijnker
6 Linet Brandsen
B
3 Fay Petitjean
5 Yaniek Rinkel
Uitslag finale serie jongens 6, 7 en 8 jaar
A 1 Jarne Feenstra
Uitslag finale serie meisjes 9, 10 en 11 jaar
A 1 Sofia Schilder
2 Elles Knook
3 Janne Boos
B 1 Eva Oldenburger
2 Amber Kuip
4 Tess Visser
C Naam
2 Annageer Baas
3 Julia de Graaff
Uitslag finale serie jongens 9,10 en 11 jaar
A 1 Nathan Baas
5 Mats Otsen
B
1 David Baas
Uitslag finale serie meisjes 12, 13 en 14 jaar
A Naam
4 Elize Feenstra
B Naam
4 Laura Schilder
Uitslag finale serie jongens 12, 13 en 14 jaar
A 2 Menno van Eig
Uitslag finale serie meisjes 15, 16 en 17 jaar
1 Ria Schilder
Een aantal dagen voor het Nationaal Kampioenschap werd in Heerde de Europa Cup wedstrijd gereden van 4 t/m 6 mei.
Senior Men
Rick Schipper 52e
300 m Time trial 20e (25,453(Q))
500 m 6e (45,131(2F))
10.000 m Points DNS
10.000 mElimination DNS
Kay Schipper 53e
300 m Time trial 21e (25,470(Q))
500 m 5e (44,283(2F))
10.000 m Points DNS
10.000 mElimination DNS
Twan Berlijn 90e
300 m Time trial 47e (26,297(Q))
500 m 61e (46,380(Q))
10.000 m Points 79e
10.000 mElimination DNS
Jordy Fronik 106e
300 m Time trial 68e (27,14(Q))
500 m 72e (48,151(Q))
10.000 m Points DNS
10.000 mElimination DNS
Kelly Schouten 43e
300 m Time trial DNS
500 m DNS
10.000 m Points 27e
10.000 mElimination 23e
Danielle Ootes 57e
300 m Time trial DNS
500 m DNS
10.000 m Points 53e
10.000 mElimination 35e
Beau Wagemaker 60e
300 m Time trial DNS
500m DNS
10.000 m Points 47e
10.000 mElimination 47e
Pien van den Bos 64e
300 m Time trial DNS
500m DNS
10.000 m Points 51e
10.000 mElimination 53e
Junior
Janno Botman 20e
300 m Time trial 2e (25,375)
500m 3 (45,701)
5000 m Points DNS
8.000 mElimination DNS
Bas Meijer 34e
300 m Time trial 23e (26,698)
500m 17(45,985(Q))
5000 m Points DNS
8.000 mElimination DNS
Jordy van Workum 35e
300m time trial DNS
500m DNS
5000 m Points 4 (-/4)
Sem Koster 49e
300 m Time trial DNS
500m DNS
5000 m Points 17e
8.000 mElimination 22e
Anna van den Bos 5e
300 m Time trial 8e (28,358)
500m 6e (48,635(2F))
5000 m Points 4e (-/4)
8.000 mElimination 16
Bente Kerkhoff 44e
300 m Time trial DNS
500m DNS
5000 m Points 8e (-/2)
8.000 mElimination DNS
Ria Schilder 49e
300 m Time trial 38e (31,616)
500m 45e (55,745(Q))
5000 m Points 43e
8.000 mElimination 37e
youth
Gert-Jan van Diepen 5e
300 m Time trial 13e (27,374)
500m 12e (48,914(4F))
5000 m Points 5e (-/3)
8.000 mElimination 10e
Ivo de la Porte 16e
300 m Time trial 15e (27,460)
500m 13e (47,968(4F))
5000 m Points 6e (-/2)
8.000 mElimination DNS
Daan Berkhout 34e
300 m Time trial DNS
500m DNS
5000 m Points 16e
8.000 mElimination 7e
Thomas van Oost 54e
300 m Time trial 45e (29,723)
500m 48e (52,815(Q))
5000 m Points 49e
8.000 mElimination 43e
Maik Stam 56e
300 m Time trial 50e (31,421)
500m 49e (53,077(Q))
5000 m Points 53e
8.000 mElimination 43e
Evelien Vijn 2e
300 m Time trial 10e(29,698)
500m 3e (49,930)
5000 m Points 5e (-/4)
8.000 mElimination 3e
Iris Tiben 14e
300 m Time trial 24e (30,646)
500m 32e (52,139(Q))
5000 m Points 14e
8.000 mElimination 14e
Klaske Baars 18e
300 m Time trial 7e (29,536)
500m 5e (50,436(2F))
5000 m Points 28e
8.000 mElimination DNS
Ramona Westerhuis 23e
300 m Time trial DNS
500m 8e (50,911(2F))
5000 m Points 1e (-/7)
8.000 mElimination DNS
Sascha Schenk 30e
300 m Time trial DNS
500m 14e (50,953(4F))
5000 m Points 12e
8.000 mElimination DNS
Nikita Praag 37e
300 m Time trial 33e (31,342)
500m 33e (52,259(Q))
5000 m Points 27e
8.000 mElimination 39e
cadet
Bas Kee 10e
300 m Time trial 15e (31,151)
500m 13e (53,355(4F))
5000 m Points 15e
6.000 m Elimination 8e
Menno van Eig 17e
300 m Time trial 7e (31,498)
500m 18e (56,014(Q))
5000 m Points 14e
6.000 m Elimination 11e
Tygo Nicolai 26e
300 m Time trial 21e (32,465)
500m 21e (56,302(Q))
5000 m Points 23e
6.000 m Elimination 21e
Finn van Driel 29e
300 m Time trial 24e (34,906)
500m 22e (59,369(Q))
5000 m Points 26e
6.000 m Elimination 23e
Janne Berkhout 7e
300 m Time trial 12e (30,620)
500m 10e (52,163(4F))
5000 m Points 6e (-/2)
6.000 m Elimination 9e
Senna Westerhuis 33e
300 m Time trial 33e (32,505)
500m 36e (55,749(Q))
5000 m Points 31e
6.000 m Elimination 25e
Melissa Mooijman 36e
300 m Time trial 36e (33,316)
500m 35e (55,202(Q))
5000 m Points 27e
6.000 m Elimination 33e
Tamara Schenk 37e
300 m Time trial 33e (32,782)
500m 38e (56,080(Q))
5000 m Points 35e
6.000 m Elimination 29e
Rianne Tiben 40e
300 m Time trial 37e (33,425)
500m 41e (56,847(Q))
5000 m Points 33e
6.000 m Elimination 31e
Lieneke Vijn 43e
300 m Time trial 39e (33,437)
500m 40e (56,650(Q))
5000 m Points 37e
6.000 m Elimination 38e
Op 15-7-2018 werd het Teamsprint Beer Ruitertoernooi gereden op de 250meterbaan in Medemblik. In Wervershoof kon niet gereden worden omdat daar de coating moest uitharden. Ook moest het toernooi het dit jaar doen zonder de aanwezigheid van mevrouw Ruiter, maar gelukkig waren er wel weer een leuk aantal teams aanwezig. Met als ultieme beloning een lekkere hamburger voor elke rijder na afloop van de wedstrijd.
Leeftijd 9,10 en 11 jaar zonder licentie
1 De Snelle Radboud Girls
Yaniek Rinkel
Jaeda Westenberg
02:40,5
02:47,7
Met licentie:Leeftijd 6,7 en 8 jaar
1 Lightning Girls
Rosan Kuip
Femke van Beek
Linet Brandsen
01:45,4
01:44,0
Leeftijd 9, 10 en 11 jaar
1 Teletubbies
Sophia Schilder
Ellis Knook
Janne Boos
01:23,3
01:24,6
3 Code Baas
David Baas
Nathan Baas
Anne-Geer Baas
01:33,7
01:34,4
5 The TFF’s
Tess Visser
Fenne Wijnker
Fre Stavenuiter
01:46,2
01:49,3
Leeftijd 12,13 en 14 jaar
4 Wognummers
Mats Otsen
Jarne Feenstra
Elise Feenstra
01:30,7
01:29,9
Leeftijd 15,16 en 17 jaar met licentie
MEB MEB
Melissa Stam (samen met Esmee Reitsma en Britt van Wees)
01:16,5
01:19,9
Het Nationaal Pupillen Toernooi werd gehouden op 16 juni 2018 in Purmerend
Uitslagen Radboud:
100m tijdrit
pupillen 3 meisjes
Maartje Berkhout 10e (20,124)
pupillen 2 meisjes
Femke van Beek 13e (16,609)
Rosan Kuip 8e (15,765)
Linet Brandsen 11e (16,371)
Annageer Baas 14e (16,652)
600 meter
pupillen 3 meisjes
Maartje Berkhout 10e
800 meter
pupillen 2 meisjes
Femke van Beek 11e
Rosan Kuip 19e
Linet Brandsen 17e
Annageer Baas 16e
500 meter
pupillen 1 meisjes
Sofia Schilder 12e
Janne Boos 21e
Eva Oldenburger 30e
Amber Kuip 32e
pupillen 1 jongens
Jan Mooijman 2e
Chris Berkhout 7e
Tim Kee 19e
Mats Otsen 31e
puntenkoers
pupillen 3 meisjes
Maartje Berkhout 9e
pupillen 2 meisjes
Femke van Beek 9e
Rosan Kuip 16e
Linet Brandsen 19e
Annageer Baas 17e
pupillen 1 meisjes
Sofia Schilder 10e
Janne Boos 16e
Eva Oldenburger 29e
Amber Kuip 30e
pupillen 1 jongens
Jan Mooijman 5e
Chris Berkhout 4e
Tim Kee 15e
Mats Otsen 29e
Eindklassement
pupillen 3 meisjes
Maartje Berkhout 9e
pupillen 2 meisjes
Femke van Beek 9e
Rosan Kuip 15e
Linet Brandsen 17e
Annageer Baas 18e
pupillen 1 meisjes
Sofia Schilder 10e
Janne Boos 17e
Eva Oldenburger 29e
Amber Kuip 30e
pupillen 1 jongens
Jan Mooijman 3e
Chris Berkhout 6e
Tim Kee 17e
Mats Otsen 32e
De kampioenschappen van Gewest NH-U werden op 27 mei 2018 gereden in Almere.
Uitslagen Radboud:
categorie HJB
Maik Stam
100 meter 3e (12.975)
500 m 2e
puntenkoers 15x200m 1e
eindklassement 2e
categorie: DJA
Melissa Stam
100 meter 4e (14.755)
500 m 4e
puntenkoers 15x200m 4e
eindklassement 4e
categorie: DJB
Iris Tiben
100 meter 1e (12.528)
500 m 1e
puntenkoers 15x200m 1e
eindklassement 1e
categorie: HKA
Ids van Komen
100 meter 2e (13.854)
500 m 2e
puntenkoers 12x200m 1e
eindklassement 2e
Menno van Eig
100 meter 3e (12.684)
500 m 3e
puntenkoers 12x200m 3e
eindklassement 3e
Finn van Driel
100 meter 5e (13.993)
500 m 4e
puntenkoers 12x200m 4e
eindklassement 4e
categorie: DKA
Janne Berkhout
100 meter 5e (13.164)
500 m 1e
puntenkoers 12x200m 1e
eindklassement 1e
Jet Fransen
100 meter 7e (13.461)
500 m 3e
puntenkoers 12x200m 2e
eindklassement 4e
Maite van Komen
100 meter 4e (13.131)
500 m 7e
puntenkoers 12x200m 9e
eindklassement 7e
Melissa Mooijman
100 meter 9e (13.791)
500 m 8e
puntenkoers 12x200m 7e
eindklassement 8e
Rianne Tiben
100 meter 8e (13.637)
500 m 9e
puntenkoers 12x200m 8e
eindklassement 9e
categorie: HP1
Jan Mooijman
100 meter 2e (12.987)
500 m 2e
puntenkoers 10x200m 1e
eindklassement 1e
Chris Berkhout
100 meter 4e (13.556)
500 m 4e
puntenkoers 10x200m 3e
eindklassement 4e
Tim Kee
100 meter 7e (14.260)
500 m 6e
puntenkoers 10x200m 6e
eindklassement 6e
categorie: DP1
Elles Knook
100 meter 6e (14.859)
500 m 3e
puntenkoers 10x200m 4e
eindklassement 4e
Amber Kuip
100 meter 9e (15.810)
500 m 8e
puntenkoers 10x200m 9e
eindklassement 9e
categorie: DP2
Rosan Kuip
100 meter 1e (15.392)
500 m 1e
puntenkoers 8x200m 1e
eindklassement 1e
categorie: DP4
Maartje Berkhout
100 meter 1e (19.462)
500 m 1e
slalom 1e
eindklassement 1e
Maik Stam 1e
Uitslagen Radboud bij de 2e Nationaal Kampioenschap G-Inline-skaten (alleen top3 uitslagen stonden op schaatsen.nl):
Inline-skaten 100m Dames
Suzanne Mooijman 2e
Inline-skaten 500m Dames
Tessa Botman Nederlands Kampioen
Inline-skaten 1000m Dames
Tessa Botman 2e
Sara Oud 3e
Alle deelnemers ontvingen deze editie zowiezo een medaille.
De laatste wedstrijd in de baancompetitie voor senioren / junioren A werd op zaterdag 4 augustus gereden in Wolvega. Na een periode van hete dagen was er af en toe bewolking en een windje, maar het was nog wel broeierig warm. Op het programma de one lap sprint en de 10.000 meter puntenkoers. Het nieuwe asfalt van Wolvega werd door de rijders getest, maar de moeilijke achterste bocht waar bij het NK in 2017 veel over werd gesproken, bleek ook nu een lastig punt in de baan. Je zag veel rijders hier voorzichtig door de bocht gaan.
Mooie resultaten bij de dames in het eindklassement:
Anna van den Bos 3e bij het sprint klassement, en 1e bij het lange afstanden klassement.
Bente Kerkhoff 3e bij het lange afstanden klassement.
Uitslagen Radboud:
One-lap
dames (jun.A/senioren)
Anna van den Bos 4e
Bente Kerkhoff 7e
Beau Wagemaker 10e
Ria Schilder 14e
heren
Rick Schipper 6e
Puntenkoers
dames
Anna van den Bos 2e (12punten)
Bente Kerkhoff 4e (7punten)
Beau Wagemaker 9e (2 punten)
Ria Schilder 16e
heren
Rick Schipper 7e
Eindklassement Sprint
Dames
Anna van den Bos 3e
Danielle Ootes 6e
Bente Kerkhoff 7e
Beau Wagemaker 9e
Pien van den Bos 32e
Ria Schilder 36e
Kelly Schouten 38e
Heren
Kay Schipper 6e
Rick Schipper 7e
Janno Botman 10e
Twan Berlijn 14e
Bas Meijer 19e
Jordy van Workum 24e
Ruben Oldenburger 38e
Ivo de la Porte 40e
Jordy Fronik 44e
Sem Koster 46e
Lange afstanden klassement
Dames
Anna van den Bos 1e
Bente Kerkhoff 3e
Beau Wagemaker 6e
Danielle Ootes 11e
Pien van den Bos 34e
Kelly Schouten 35e
Ramona Westerhuis 39e
Ria Schilder 45e
Heren
Jordy van Workum 6e
Kay Schipper 12e
Rick Schipper 16e
Bas Meijer 24e
Sem Koster 28e
Ivo de la Porte 30e
Twan Berlijn 31e
Zaterdag 28 juli werd de 7e wedstrijd van de baancompetitie gereden in Almere. Hierbij reden ook een aantal junioren b mee met de senioren/a junioren.
Uitslagen Radboud:
1000m
dames
1 Anna van den Bos
4 Ramona Westerhuis
5 Danielle Ootes
9 Bente Kerkhoff
10 Beau Wagemaker
heren
8 Twan Berlijn
10 Ivo de la Porte
17 Sem Koster
18 Bas Meijer
Punten-Afvalkoers
dames
3 Anna van den Bos
5 Bente Kerkhoff
6 Beau Wagemaker
10 Ramona Westerhuis
12 Danielle Ootes
heren
Jordy van Workum 1e
Ivo de la Porte 7e
Twan Berlijn 13e